O firmie2018-09-26T17:00:34+02:00

foto2

Szanowni Państwo,

od początku działalności przyświeca nam idea jakości w rozsądnej cenie, dzięki której klient będzie zadowolony z naszego doradztwa i produktów. Nigdy nie próbujemy sprzedać rozwiązania, które w dłuższej perspektywie czasowej się nie sprawdzi. Taka „oszczędność” materiałów czy pieniędzy nigdy się nie opłaca.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć produkty elektroniczne i akcesoria do samochodów. Ponadto zapewniamy specjalistyczne doradztwo, które obejmuje dopasowanie produktów do konkretnego pojazdu i potrzeb klienta. Oprócz tego w naszych progach, we wrocławskim sklepie, zawsze będzie czekała na Państwa filiżanka pysznej kawy.

U nas zakupią Państwo produkty, które zabezpieczą auto przed kradzieżą, ułatwią parkowanie, poprawią jego widoczność na drodze oraz zwiększą szeroko rozumiane bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ponadto – już niebawem! – nasi fachowcy szybko i sprawnie przeprowadzą montaż wybranych elementów oraz błyskawiczną diagnostykę komputerową.

Nasza gwarancja obejmuje nie tylko montaż i instalację poszczególnych systemów w pojazdach klientów, ale również zwrot lub wymianę takich, które nie spełnią jego wymagań.

Na każdym etapie współpracy służymy Ci pomocą i błyskawicznie rozwiązujemy wszelkie problemy. Daj nam szansę, a nie zawiedziesz się. Zadzwoń!